Qrupun üzvləri

  • Anar Kərimov

    PAŞA Bank ASC / Qrupun sədri / Komplayns və Daxili Nəzarət Departamentinin direktoru

    Tel: (+994 12) 496-50-00
    E-mail: Anar.Kerimov@pashabank.az

  • Aydın İsmayılov

    Azərbaycan Beynəlxalq Bankı ASC / Maliyyə monitorinqi xidmətinin rəhbəri

    Tel: (+994 12) 493-00-91
    E-mail: aydin.ismaylov@ibar.az

  • Babək Rəsulzadə

    AFB Bank ASC / Risklərin idarəedilməsi departamenti direktoru

    Tel: (+994 12) 565-65-59
    E-mail: Babek.Rasulzade@afb.az

  • Cəmilə Abdullayeva

    Bank VTB (Azərbaycan) ASC / Komplayens şöbəsinin rəisi

    Tel: (+994 12) 492-00-80
    E-mail: jamila.abdullayeva@vtb.az

  • Ellada Tağıyeva

    Expressbank ASC / Maliyyə əməliyyatlarının monitorinqi bölməsinin müdiri

    Tel: (+994 12) 561-22-88
    E-mail: info@expressbank.az

  • Günay Mirzəyeva

    Xalq Bank ASC / Maliyyə İdarəsi, Maliyyə monitorinqi şöbəsinin aparıcı mütəxəssisi

    Tel: (+994 12) 404-43-43
    E-mail: GEMirzayeva@xalqbank.az

  • Günel Cəfərova

    Bank Respublika ASC / Əməliyyatlara Nəzarət departamenti / PL/TMM şöbəsinin müdiri

    Tel: (+994 12) 598-08-00
    E-mail: gunel.m@bankrespublika.az

  • Xanım Sədrzadə

    AccessBank QSC / ÇPY və TM qarşı Mübarizə üzrə Məsul Şəxs/FATCA üzrə məsul şəxs

    Tel: (+994 12) 490-80-10
    E-mail: Khanim.Sadrzade@accessbank.az

  • Kamil Lətifov

    Kapital Bank ASC / Komplayens departamentinin meneceri

    Tel: (+994 12) 598-12-95
    E-mail: Kamil.Latifov@kapitalbank.az

  • Lalə Hacıyeva 

    Unibank KB ASC / Maliyyə planlaşdırılması və büdcə departamentinin Rəhbəri

    Tel: (+994 12) 541-33-33
    E-mail: Lala.Hajieva@unibank.az

  • Rafiq Novruzov

    Bank VTB (Azərbaycan) ASC / Daxili Audit xidmətinin rəhbəri

    Tel: (+994 12) 492-00-80
    E-mail: Rafiq.Novruzov@vtb.az

  • Rahim Əlizadə

    Nikoilbank ASC / ÇPY şöbəsinın rəisi

    Tel: (+994 12) 498-19-81
    E-mail: r_alizade@nikoil.az

  • Ramil Məmmədov

    Yapı Kredi Bank Azərbaycan QSC / Komplayens və daxili nəzarət departamentinin müdiri

    Tel: (+994 12) 497-77-95
    E-mail: Ramil.Memmedov@yapikredi.com.az

  • Rəna Kazımova

    Rabitəbank ASC / Maliyyə monitorinqi şöbəsinin Baş mütəxəssisi

    Tel: (+994 12) 496-72-35
    E-mail: Rena.Kazimova@rabitabank.com

  • Sahile Qulizade

    Bank of Baku ASC / Çirkli pulların yuyulması/terrorçuluğun maliyyəşdirilməsinə qarşı mübarizə xidmətinin ÇPY/TMM və FATCA üzrə Analitik bölməsinin rəhbəri, xidmətin direktorunun v.i.e.

    Tel: (+994 12) 447-00-55 (101)
    E-mail: SIQulizade@bankofbaku.com

  • Uğur Mahmudov

    Risklərin İdarəedilməsi departamentinin müdiri v.i.e

    Tel: (+994 12) 493-14-16
    E-mail: ugur.mahmudov@asb.az

  • Vəfa Vahabova

    NBCBank ASC / Komplayns üzrə - Çirkli Pulların yuyulmasına qarşı iş şöbəsinin müdiri

    Tel: (+994 12) 514 01 28/86
    E-mail: vahabova.v@nbcbank.az

  • Vüsalə Kazımova

    Azər Türk Bank ASC / ÇPY və TMQ şöbəsinin rəisi

    Tel: (+994 12) 404-14-54
    E-mail: vusale.k@azerturkbank.az

MÜDDƏT