Qrupun üzvləri

  • Zakir Kazımov

    Rabitəbank ASC / Qrupun sədri / Müşahidə Şurası sədrinin müşaviri

    Tel: (+994 12) 497-15-15
    E-mail: zakir.kazimov@rabitabank.com

  • Anar Hacızadə

    Expressbank ASC / Maliyyə departamentinin direktoru

    Tel: (+994 12) 561-22-88
    E-mail: a.hajizade@expressbank.az

  • Anar Nağıyev

    Azərbaycan Beynəlxalq Bankı ASC / Mühasibat və büdcə departmanetinin direktor müavini

    Tel: (+994 12) 493-00-91
    E-mail: anar.nagiyev@ibar.az

  • Elgün Qurbanov

    Bank of Baku ASC / Daxili audit departamentinin direktoru

    Tel: (+994 12) 447-00-55
    E-mail: ESQurbanov@bankofbaku.com

  • Elşən Hacıyev

    AccessBank QSC / Maliyyə Nəzarəti üzrə İcraçı direktoru

    Tel: (+994 12) 490-80-10
    E-mail: Elshan.Hajiev@accessbank.az

  • Əli Muxtarov

    AFB Bank ASC / Maliyyə departamentinin direktoru

    Tel: (+994 12) 565-65-89
    E-mail: ali.muxtarov@afb.az

  • Günay Səmədova

    Unibank KB ASC / Hesabatlıq və Maliyyə təhlili departamentinin rəhbəri

    Tel: (+994 12) 541-33-33
    E-mail: gunay.samadova@unibank.az

  • Leyla Həmidova

    Unibank KB ASC / Mühasibatlıq departamentinin Baş mühasibi müavini

    Tel: (+994 12) 541-33-33
    E-mail: Leyla.Hamidova@unibank.az

  • Lalə Məmmədova

    PAŞA Bank ASC / Baş mütəxəssis

    Tel: (+994 12) 496-50-00
    E-mail: Lala.Mammadova@pashabank.az

  • Mayhəddin Məmmədov

    Kapital Bank ASC / Baş mühasib

    Tel: (+994 12) 598-12-95
    E-mail: Mahyaddin.Mammadov@kapitalbank.az

  • Mətanət Qasımova

    Yapı Kredi Bank Azərbaycan QSC / Baş mühasib

    Tel: (+994 12) 497-77-95
    E-mail: matanat.qasimova@yapikredi.com.az

  • Rafiq Novruzov

    Bank VTB (Azərbaycan) ASC / Daxili Audit xidmətinin rəhbəri

    Tel: (+994 12) 492-00-80
    E-mail: Rafiq.Novruzov@vtb.az

  • Ramin Səftərov

    Yapı Kredi Bank Azərbaycan QSC / Maliyyə Hesabatlılığı üzrə Müdir

    Tel: (+994 12) 497-77-95
    E-mail: ramin.saftarov@yapikredi.com.az

  • Ruslan Qasımov

    Bank Respublika ASC / Maliyyə departmentinin direktoru, Baş mühasib

    Tel: (+994 Respublika 12) 598-08-00
    E-mail: RuslanQ@bankrespublika.az

  • Ruslan Məmmədov

    Rabitəbank ASC / Baş mühasibin müavini

    Tel: (+994 12) 598-44-88
    E-mail: m.ruslan@rabitabank.com

  • Rəşad Əsədov

    PAŞA Bank ASC / Baş mütəxəssis

    Tel: (+994 12) 496-50-00
    E-mail: rashad.asadov@pashabank.az

  • Samirə Qəhrəmanova

    Nikoyl İKB ASC / Maliyyə departament direktoru

    Tel: (+994 12) 981
    E-mail: gah_sv@nikoil.az

MÜDDƏT