Qrupun üzvləri

  • Qorxmaz Ağayev

    Qrupun sədri / Ata Holding ASC-nin Hüquq departamentinin direktoru

    Tel: (+994 12) 598-99-00
    E-mail: Gagayev@ataholding.az

  • Adil Tağıyev

    NBCBank ASC / Hüquq Şöbəsinin müdiri

    Tel: (+994 12) 514-01-28/86
    E-mail: tagiyev.a@nbcbank.az

  • Anar Əhmədov

    TBC Kredit BOKT MMC / Hüquqşunas

    Tel: (+994 12) 598-22-12
    E-mail: anahmadov@tbckredit.az

  • Anar Kərimov

    PAŞA Bank ASC / Komplayns və Daxili Nəzarət Departamentinin direktoru

    Tel: (+994 12) 496-50-00
    E-mail: Anar.Kerimov@pashabank.az

  • Anar Muxtarov

    PAŞA Bank ASC / Xarici nəzarət şobəsinin rəhbəri, Komplayns və Daxili Nəzarət Departamenti

    Tel: (+994 12) 496-50-00
    E-mail: Anar.Mukhtarov@pashabank.az

  • Arif Mehdiyev

    Bank of Baku ASC / Koorporativ hüquq departamentinin Müqavilə və məhsulların hüquqi dəstəklənməsi şöbəsinin müdiri

    Tel: (+994 12) 447-00-55
    E-mail: AKMehdiyev@bankofbaku.com

  • Aynur Şıxıyeva

    Bank Avrasiya ASC / İnzibati İşlər Departamentinin Direktoru

    Tel: (+994 12) 598-85-85
    E-mail: Aynur.sh@bankavrasiya.az

  • Elqar Ələkbərov

    AGBank ASC / Hüquq Departamentinin direktoru

    Tel: (+ 994 12) 497-50-17
    E-mail: elqarfa@agbank.az

  • Elnur Quliyev

    Azər Türk Bank ASC / Hüquq Departamenti Şöbə rəisi

    Tel: (+994 12) 404-14-54
    E-mail: elnur.q@azerturkbank.az

  • Emil Xəlilov

    Expressbank ASC / Hüquq departamentinin direktoru

    Tel: (+994 12) 561-22-88
    E-mail: e.khalilov@expressbank.az

  • Emin Mahmudov

    Bank of Baku ASC / Korporativ Hüquq departamentinin direktoru

    Tel: (+994 12) 447-00-55
    E-mail: EVMahmudov@bankofbaku.com

  • Əhmədəli Məmmədov

    AccessBank QSC / Hüquq departamentinin direktoru

    Tel: (+994 12) 490-80-10
    E-mail: Ahmadali.Mammadov@accessbank.az

  • Ələkbər İsmayılzadə

    Kapital Bank ASC / Hüquq departamentinin direktoru

    Tel: (+994 12) 598-12-95
    E-mail: alakbar.ismayilzade@kapitalbank.az

  • Faiq Manafov

    Unibank KB ASC / Hüquq departamentinin direktoru

    Tel: (+994 12) 541-33-33
    E-mail: Faig.Manafov@unibank.az

  • Fərid Bayramzadə

    Günay Bank ASC / Böyük Hüquqşunas

    Tel: (+994 12) 565-39-80
    E-mail: huquq@gunaybank.com

  • Fərqan Novruzov

    Azərbaycan Beynəlxalq Bankı ASC / Hüquq xidmətinin rəhbəri vəzifəsinin müvəqqəti icraçısı

    Tel: (+994 12) 493-00-91
    E-mail: fargan.novruzov@ibar.az

  • Həsən Sadıqov

    AtaBank ASC / Hüquq departamentinin direktoru

    Tel: (+994 12) 497-87-00
    E-mail: hasan.sadigov@atabank.com

  • Hüseyn Efendiyev

    Bank Respublika ASC / Hüquq departamenti, departament direktoru

    Tel: (+994 12) 598-08-00
    E-mail: huseynen@bankrespublika.az

  • Murad Mirzəzadə

    TuranBank ASC / Hüquq departamenti direktorunun müavini

    Tel: (+994 12) 510-79-11
    E-mail: mmirzezade@turanbank.az

  • Mürsəl Bədəlov

    Rabitəbank ASC / Hüquq departamentinin direktoru

    Tel: (+994 12) 598-44-88
    E-mail: Mursel@rabitabank.com

  • Röyam Hüseynzadə

    Xalq Bank ASC / Hüquq idarəsinin rəisi

    Tel: (+994 12) 404-43-43
    E-mail: r.huseynzadeh@xalqbank.az

  • Samir Babayev

    Bank VTB (Azərbaycan) ASC / Hüquq idarəsinin rəisi

    Tel: (+994 12) 492-00-80
    E-mail: Samir.Babayev@vtb.az

  • Təhmasib Eyvazov

    Ziraat Bank Azerbaycan ASC / Hüquq departamentinin direktoru

    Tel: (+994 12) 505-56-14
    E-mail: tahmasib.eyvazov@ziraatbank.az

  • Teymuraz Əmirov

    Yapı Kredi Bank Azərbaycan QSC / Hüquq departamentinin müdiri

    Tel: (+994 12) 497-77-95
    E-mail: teymuraz.amirov@yapikredi.com.az

  • Vyaçeslav Ayvazov

    Azərbaycan Sənaye Bankı ASC / Hüquq və Kreditlərin Təqibi Departamenti / Direktor

    Tel: (+994 12) 493-49-49
    E-mail: Vyacheslav.Ayvazov@asb.az

  • Vüqar Kərimov

    AFB Bank ASC / Hüquq departamentinin direktoru

    Tel: (+994 12) 565-65-50
    E-mail: vugar.kerimov@afb.az

  • Vüqar Kərimov

    Nikoyl İKB ASC / Hüquq departamentinin direktoru

    Tel: (+994 12) 598-12-95
    E-mail: v_karimov@nikoil.az

MÜDDƏT