Qrupun üzvləri

  • Günel Fərzəliyeva

    Qrupun sədri / Kapital Bank ASC/ Marketinq departamentinin direktor

    Tel: (+994 12) 598-12-95
    E-mail: Gunel.Farzaliye@kapitalbank.az

  • Çingiz Əsədov

    Bank Respublika ASC / Marketinq Kommunikasiyaları üzrə menecer

    Tel: (+994 12) 144
    E-mail: Chingiz.asadov@bankrespublika.az

  • Elmir Əliyev

    Rabitəbank ASC / Marketinq Departamentinin Direktoru

    Tel: (+994 12) 598-44-88
    E-mail: elmir.aliyev@rabitabank.com

  • Elşən Eynullayev

    Xalq Bank ASC / Reklam və ictimai əlaqələr şöbəsinin direktoru

    Tel: (+994 12) 404-43-43
    E-mail: e.eynullayev@xalqbank.az

  • Əli Daşdəmirov

    Bank Respublika ASC / Marketinq Departamentinin direktoru

    Tel: (+994 12) 144
    E-mail: alid@bankrespublika.az

  • Rəşad Abbasov

    NBCBank ASC / Marketinq, Reklam, İctimai Əlaqələr Şöbəsinin Müdiri

    Tel: (+994 12) 932
    E-mail: abbasov.r@nbcbank.az

  • Gülşən Cumayeva

    Bank of Baku ASC / Reklam və İctimaiyyətlə əlaqələr departamentinin direktoru

    Tel: (+994 12) 447-00-55 (101)
    E-mail: gdjumayeva@bankofbaku.com

  • Günay Cəlilova

    AccessBank QSC / Marketinq və Satış Departamentinin Rəhbəri

    Tel: (+994 12) 490-80-10
    E-mail: Gunay.Jalilova@accessbank.az

  • Heydər İsmayılov

    Yapı Kredi Bank Azərbaycan QSC / Korporativ Əlaqələr Departamenti

    Tel: (+994 12) 497-77-95
    E-mail: Heydar.Ismayilov@yapikredi.com.az

  • Kamal Eminov

    Azərbaycan Beynəlxalq Bankı ASC / Marketinq Kommunikasiyaları Şöbəsinin Rəhbəri

    Tel: (+994 12) 493-00-91
    E-mail: kamal.eminov@ibar.az

  • Nigar Kərimova

    Bank VTB (Azərbaycan) ASC/ Marketinq, Reklam və Xüsüsi Layihələr şöbəsinin rəhbəri

    Tel: (+994 12) 492-00-80
    E-mail: nigar.karimova@vtb.az

  • Oruc İbrahimov

    AtaBank ASC / Kommunikasiyalar və PR şöbəsinin rəisi

    Tel: (+994 12) 497-87-00
    E-mail: oruj.ibrahimov@atabank.com

  • Vitaliy Biryuçkov

    AFB Bank ASC / Biznesin inkişafı departamenti / Marketinq şöbəsinin rəisi

    Tel: (+994 12) 565-65-35
    E-mail: Vitaliy.Biryuchkov@afb.az

  • Rafiq Şahverdiyev

    Azərbaycan Sənaye Bankı ASC / Marketinq və İstehlakçıların Hüquqlarının Müdafiəsi departamentinin müdiri

    Tel: (+994 12) 493-14-16
    E-mail: rafiq.sahverdiyev@asb.az

  • Tural Gulubeyli

    Xalq Bank ASC / Marketinq və Satışın təşkili şöbəsinin mütəxəssisi

    Tel: (+994 12) 404-43-43
    E-mail: TAGulubeyli@xalqbank.az

  • Rasim Babayev

    Unibank KB ASC/Marketinq Departamentinin direktoru

    Tel: (+994 12) 541-33-33
    E-mail: Rasim.Babayev@unibank.az

  • Sülhiyyə Şirinova

    Unibank KB ASC/İctimaiyyətlə əlaqələr və media şöbəsinin müdiri

    Tel: (+994 12) 541-33-33
    E-mail: sulhiyya.shirinova@unibank.az

MÜDDƏT