Group members

  • Aydın Hüseynov

    Qrupun sədri / AFB Bank ASC / İdarə Heyəti Sədrinin birinci müavini

    Number: (+994 12) 565-65-15
    E-mail: Aydin.Huseynov@afb.az

  • Bəhruz Nağıyev

    PAŞA Bank ASC / Xəzinədarlıq departamentinin direktoru

    Number: (+994 12) 496-50-00
    E-mail: Bahruz.Naghiyev@pashabank.az

  • Cavid Rzayev

    AccessBank QSC / Xəzinədarlıq Departamentinin Rəhbəri

    Number: (+994 12) 490-80-10
    E-mail: Javid.Rzayev@accessbank.az

  • Cəmil Bağırov

    Expressbank ASC / Xəzinədarlıq şöbəsinin müdiri

    Number: (+994 12) 561-22-88
    E-mail: c.bagirov@Expressbank.az

  • Elşad İbrahimov

    AFB Bank ASC / Xəzinədarlıq departamentinin direktoru

    Number: (+994 12) 565-65-50
    E-mail: elshad.ibrahimov@afb.az

  • Emin Niyazov

    Bank Respublika ASC / Xəzinədarlıq departamentinin direktoru

    Number: (+994 12) 598-08-00
    E-mail: minn@bankrespublika.az

  • Əli İbrahimov

    Bank of Baku ASC / İdarə Heyəti Sədrinin Müavini

    Number: (+994 12) 447-00-55
    E-mail: AQIbrahimov@bankofbaku.com

  • Fərid Əliyev

    Ziraat Bank Azerbaycan ASC / Xəzinədarlıq və Maliyyə İnstitutları Departamentinin direktoru, İdarə Heyətinin üzvü

    Number: (+994 12) 505-56-16
    E-mail: farid.aliyev@ziraatbank.az

  • Hikmət Aslanlı

    PAŞA Bank ASC / Aktiv və passivlərin idarə edilməsi şöbəsinin rəhbəri

    Number: (+994 12) 496-50-00
    E-mail: Hikmat.Aslanli@pashabank.az

  • İlqar Yusubov

    Azər Türk Bank ASC / Xəzinədarlıq departamentinin direktoru

    Number: (+994 12) 404-14-54
    E-mail: Ilqar.Y@azerturkbank.az

  • İsi Mustafayev

    AG Bank ASC / Xəzinədarlıq departamentinin direktoru

    Number: (+994 12) 497-50-17
    E-mail: isiym@agbank.az

  • Kamran Hüseynov

    Azərbaycan Beynəlxalq Bankı ASC / Mərkəzi Xəzinədarlıq Departmentinin direktoru

    Number: (+994 12) 493-00-91
    E-mail: kamran.huseynov@ibar.az

  • Məmmədəli Teymurov

    Unibank KB ASC / Xəzinədarlıq departamentinin rəhbəri

    Number: (+994 12) 541-33-33
    E-mail: Mammadali.Teymurov@unibank.az

  • Nicat Xəlilov

    Bank BTB ASC / Xəzinədarlıq Departmentinin direktoru

    Number: (+994 12) 499-79-95
    E-mail: N.Khalilov@btb.az

  • Orxan Qarayev

    TuranBank ASC / Xəzinədarlıq Departamentinin direktoru, İdarə Heyətinin üzvü

    Number: (+994 12) 935
    E-mail: oqarayev@turanbank.az

  • Orxan Vahabov

    Expressbank ASC / İdarə Heyəti sədrinin müavini

    Number: (+994 12) 561-22-8
    E-mail: o.vahabov@expressbank.az

  • Oqtay Qasımov

    Rabitəbank ASC / Xəzinədarlıq Departamentinin direktoru

    Number: (+994 12) 598-44-88
    E-mail: ogtay.gasimov@rabitabank.com

  • Pünhan Nərimanov

    Kapital Bank ASC / Xəzinədarlıq departamentinin direktoru

    Number: (+994 12) 598-12-95
    E-mail: punhan.nerimanov@kapitalbank.az

  • Rövşən İsmayılov

    XalqBank ASC / Xəzinədarlıq İdarəsinin rəisi

    Number: (+994 12) 404-43-43
    E-mail: RMIsmayilov@xalqbank.az

  • Serkan Günal

    Yapı Kredi Bank Azərbaycan QSC / Xəzinədarlıq və fondların idarəedilməsi üzrə müdir

    Number: (+994 12) 497-74 -67
    E-mail: serkan.gunal@yapikredi.com.az

  • Şamxal İmanov

    TuranBank ASC / Aktiv və Öhdəliklərin İdarə edilməsi şöbəsinin müdiri

    Number: (+994 12) 935
    E-mail: shimanov@turanbank.az

  • Tural İsayev

    NBCBank ASC / Xəzinıdarlıq- Forex

    Number: (+994 12) 514-01-28/86
    E-mail: turalisayev@nbcbank.az

  • Ülvi Nəsirov

    Bank of Baku ASC / Xəzinədarlıq Departamentinin direktoru

    Number: (+994 12) 447-00-55
    E-mail: Nasirovuvnasirov@bankofbaku.com

  • Vüsal Şahverdiyev

    Bank BTB ASC / İdarə Heyətinin üzvü

    Number: (+994 12) 499-79-95
    E-mail: V.Shahverdiyev@btb.az

MÜDDƏT