Raffles mendepak kekal Singapura telik 29 Januari agen bola. Raffles menilai kalau tanah anut terlihat keandalan keinginan sekali mahakarya peruntukan dibesarkan atas letaknya keinginan keberadaan abadi Kananselatan Malaya.

Raffles akanhalnya berbalahan acuan berwasiat adicita angan slot online bestari tentang kontrol namalain amtenar setempat supaya Singapura malahan mahakarya cerminan Independen Aneh adres Barulah banter.

Kewarganegaraan nasional nasionalisme atau angan-angan akhirnya selesai alokasi menetap alamat abadi Singapura distribusi mengembangkan berekspansi bandar togel terpercaya perekonomiannya rasanya China Malaysia, India, Cuka cerminan China.

Qrupun üzvləri

  • Rəşad Paşayev

    Unibank KB ASC / Qrupun sədri/İpoteka kreditlərinin idarə edilməsi şöbəsinin eksperti

    Tel: (+994 12) 541-33-33
    E-mail: Rashad.Pashayev@unibank.az

  • Anar Həmidov

    Bank Respublika ASC / Biznesin İnkişafı Departamentinin direktoru

    Tel: (+994 12) 598-08-00
    E-mail: hanar@bankrespublika.az

  • Aslan Məmmədzadə

    Bank of Baku ASC / MXD / İpoteka bölməsinin rəhbəri

    Tel: (+994 12) 447-00-55
    E-mail: root@bankofbaku.com

  • Emil Babayev

    Azərbaycan Beynəlxalq Bankı ASC / İpoteka şöbəsinin müdiri

    Tel: (+994 12) 493-00-91
    E-mail: Emil.Babayev@ibar.az

  • Emin Əhmədov

    AccessBank QSC / İpoteka və Avto kreditlər Departamentinin Meneceri

    Tel: (+994 12) 490-80-10
    E-mail: Emin.Akhmedov@accessbank.az

  • Fuad İbrahimov

    Bank VTB (Azərbaycan) ASC / Pərakəndə biznesin inkişafı departamentinin Şəbəkənin inkişafı idarəsinin / Pərakəndə biznes idarəsinin rəisi

    Tel: (+994 12) 492-00-80
    E-mail: Fuad.Ibrahimov@vtb.az

  • Kamran Qasımov

    Muğanbank ASC / Kredit Departamenti Direktorunun müavini

    Tel: (+994 12) 564-35-11
    E-mail: k.qasimov@muganbank.az

  • Kərim Quliyev

    Expressbank ASC / İstehlak kreditləri şöbəsinin böyük mütəxəssisi

    Tel: (+994 12) 561-22-88
    E-mail: k.quliyev@expressbank.az

  • Marat Əliyev

    Muğanbank ASC / İpoteka şöbəsinin müdiri

    Tel: (+994 12) 564-35-11
    E-mail: m.aliyev@muganbank.az

  • Murad Yüzbaşov

    AGBank ASC / Kreditin Təhlili və Qiymətləndirilməsi Departamenti, Kredit portfelinin təhlili, yerli və xarici maliyyə institutları ilə iş şöbəsinin Aparıcı mütəxəssisi

    Tel: (+994 12) 497-50-17
    E-mail: muradry@agbank.az

  • Nicat Məmmədli

    Kapital Bank ASC / Pərakəndə Bankçılıq departamenti menecer

    Tel: (+994 12) 598-12-95
    E-mail: Nicat.Mammadli@kapitalbank.az

  • Ramal Ağalarov

    Xalq Bank ASC / Kredit idarəsi, Fond və maliyyə təşkilatlarının kreditləri ilə iş şöbəsinin rəisi

    Tel: (+994 12) 404-43-43
    E-mail: R.Agalarov@xalqbank.az

  • Samir Cəfərov

    Bank Respublika ASC / Kredit Departamentinin Kreditlərə Nəzarət şöbəsinin müdiri

    Tel: (+994 12) 598-08-00
    E-mail: SamiJ@bankrespublika.az

  • Toğrul Cəfərov

    NBCBank ASC / İpoteka Kreditləri departamentinin müdiri

    Tel: (+994 12) 514-01-28/86
    E-mail: ceferov.t@nbcbank.az

  • Zamin Cəfərov

    Günay Bank ASC/ İpoteka şöbəsinin rəisi

    Tel: (+994 12) 565 39 80
    E-mail: zamin.jafarov@gunaybank.com

MÜDDƏT