Qrupun üzvləri

  • Elşən Pirmalıyev

    Accessbank/Qrupun Sədri/Baş direktor

    Tel: 055 282 04 60
    E-mail: elshan.pirmaliyev@accessbank.az

  • Ahmet Kudret İşle

    Ziraat Bank(Azərbaycan)/Bankın Kredit fəaliyyətinin Kuratoru

    Tel: 050 444 50 82
    E-mail: kudret.isler@ziraatbank.az

  • Akif Abdullayev

    Bank Respublika/İdarə Heyəti Sədrinin kiçik və orta sahibkarlıq kreditləri, korporativ kreditlərin təhlili üzrə müşaviri

    Tel: 050 255 51 54
    E-mail: akif.abdullayev@bankrespublika.az

  • Anar Məmmədov

    Azərbaycan Sənaye Bankı/Kredit Departamentinin müdiri

    Tel: 050 265 41 18
    E-mail: anar.mammadov@asb.az

  • Azər Cəlilzadə

    Xalq Bank/Kredit İdarəsinin rəisi

    Tel:
    E-mail: ANJalilzade@xalqbank.az

  • Ceyhun Baloğlanov

    Paşa Bank/Kreditlərin strukturlaşdırılması departamentinin direktoru

    Tel: 050 278 36 26
    E-mail: jeyhun.baloglanov@pashabank.az

  • Elim Süleymanlı

    AFB Bank/Pərakəndə Bankçılıq departamentinin direktoru

    Tel: 050 290 58 38
    E-mail: Elim.Suleymanli@afb.az

  • Elmin Bayramlı

    Azərbaycan Beynəlxalq Bankı/Korporativ biznesin inkişafı departamentinin direktor müavini

    Tel: 055 225 25 00
    E-mail: elmin.bayramli@ibar.az

  • Elnur Məmmədli

    Xalq Bank/İdarə heyəti sədrinin müavini

    Tel:
    E-mail: E.Mammadli@xalqbank.az

  • Elnur Musayev

    AG Bank/İdarə Heyəti Sədrinin müavini

    Tel: 012 497 50 17(1280)
    E-mail: elnuram@agbank.az

  • Fərid Quliyev

    Paşa Bank/Korporativ Bankçılıq departamentinin direktoru

    Tel: 050 218 16 63
    E-mail: farid.guliyev@pashabank

  • Firuz Manafov

    Bank of Baku/Filial şəbəkəsinin idarə edilməsi departamentinin Kredit məhsulları şöbəsinin müdiri

    Tel: 050 494 08 30
    E-mail: FSManafov@bankofbaku.com

  • Heybət Qədirov

    Unibank/Pərakəndə Biznes üzrə Baş İnzibatçı

    Tel: 012 541 33 33
    E-mail: Heybat.Gadirov@unibank.az

  • Kamilla Budaqova

    AG Bank/Kreditin Təhlili Və Qiymətləndirilməsi Departamentinin direktoru

    Tel: 012 497 50 17(1220)
    E-mail: kamilacb@agbank.az

  • Mübariz Qurbanov

    Azərbaycan Beynəlxalq Bankı/Pərakəndə biznes departamenti direktor müavini

    Tel: 012 493 00 91
    E-mail: mubariz.qurbanov@ibar.az

  • Nicat Həmidov

    Expressbank/Biznes bankçılıq departamentinin direktoru

    Tel: 050 235 45 85
    E-mail: n.hamidov@expessbank.az

  • Nicat Rəsulov

    Kapital Bank/Bankın Kredit Anderraytinqi Departamentinin direktoru

    Tel: 050 356 53 56
    E-mail: Nicat.Rasulov@kapitalbank.az

  • Rövşən İbrahimov

    Ziraat Bank(Azərbaycan)/Kreditin Verilməsi və Monitorinqi Departament direktoru

    Tel: 050 235 21 37
    E-mail: rovshan.ibrahimov@ziraatbank.az

  • Sadiq Məmmədli

    Yapı Kredi Bank/Korporativ və kommersiya SME kredit tahsis müdiri

    Tel:
    E-mail: Sadiq.Mammadli@yapikredi.com.az

  • Samir Şahkərimov

    Accessbank/Biznes və Pərakəndə Müştərilər üzrə direktor

    Tel: 0124908010

  • Suada Hüseynova

    Yapı Kredi Bank/İstehlak kreditləri tahsis üzrə müdir

    Tel:
    E-mail: Suada.Huseynova@yapikredi.com.az

  • Şakir Qurbanov

    AFB Bank/Korporativ Bankçılıq departamentinin direktoru

    Tel: 050 352 45 06
    E-mail: Shakir.Gurbanov@afb.az

  • Tural Hüseynov

    Unibank/Korporativ Biznes üzrə Baş İnzibatçı

    Tel: 012 541 33 33
    E-mail: Tural.Huseynov@unibank.az

  • Vaqif Cəfərov

    Günay Bank/Kredit Departamentinin Direktor müavini

    Tel: 050 330 12 22
    E-mail: Vagif@gunaybank.com

  • Yaşar Kərimov

    Expressbank/Pərakəndə bankçılıq departamentinin direktoru

    Tel: 050 252 50 50
    E-mail: y.kerimov@expressbank.az

MÜDDƏT