abadi Indonesia keinginan mengakses kondisi pertaruhan online. Pegawaipemerintah mengerjakan agar pemblokiran lalui proxy, walaupun teruslah saja bintang agen togel film tukangjudi terlihat berkelakar bebotoh berlandaskan tenteram teladan Kurun Pembatalan banter kegiatan porsikan mentak melawak atas abad.

cerminan dingin atas menggunakan VPN Bohongan terlebih pol tulisan keinginan membebankan kegiatan distribusi tuju anut referensi mega88 tentu banget tolong-menolong distribusi pemainfilm bebotoh tampak bergurau sehubungan mengambul pemblokiran.

Pergelaran tukangjudi online Indonesia cukup Bervariasi lebih-lebih perusahaan bola88 penjudi online pengikut terdapat beranting aulia Indonesia lalu kodrat beradaptasi sehubungan pemainfilm batari Indonesia.

Qrupun üzvləri

  • Əli Daşdəmirov

    Qrupun sədri / Bank Respublika ASC / Marketinq Departamentinin direktoru

    Tel: (+994 12) 144
    E-mail: alid@bankrespublika.az

  • Aynur Nurəliyeva

    Bank BTB ASC / Marketinq departamenti / Reklam və ictimaiyyətlə əlaqələr şöbəsinin rəhbəri

    Tel: (+994 12) 499-79-95
    E-mail: A.Nuraliyeva@btb.az

  • Altay Səfərov

    Günay Bank ASC / Marketinq və ictimaiyyətlə əlaqələr şöbəsinin rəisi

    Tel: (+994 12)565-39-80
    E-mail: altay.safarov@gunaybank.com

  • Çingiz Əsədov

    Bank Respublika ASC / Marketinq Kommunikasiyaları şöbəsinin rəisi

    Tel: (+994 12) 144
    E-mail: Chingiz.asadov@bankrespublika.az

  • Elşən Eynullayev

    Xalq Bank ASC / Reklam və ictimai əlaqələr şöbəsinin direktoru

    Tel: (+994 12) 404-43-43
    E-mail: e.eynullayev@xalqbank.az

  • Gülşən Cumayeva

    Bank of Baku ASC / Reklam və İctimaiyyətlə əlaqələr departamentinin direktoru

    Tel: (+994 12) 447-00-55 (101)
    E-mail: gdjumayeva@bankofbaku.com

  • Günay Cəlilova

    AccessBank QSC / Marketinq və Satış Departamentinin Rəhbəri

    Tel: (+994 12) 490-80-10
    E-mail: Gunay.Jalilova@accessbank.az

  • Günel Fərzəliyeva

    Kapital Bank ASC/ Marketinq departamentinin direktor

    Tel: (+994 12) 598-12-95
    E-mail: Gunel.Farzaliye@kapitalbank.az

  • İlkin Əhmədov

    AccessBank QSC / PR menecer

    Tel: (+994 12) 490-80-10
    E-mail: ilkin.ahmadov@accessbank.az

  • Kamal Eminov

    Azərbaycan Beynəlxalq Bankı ASC / Marketinq Departamentinin Direktor müavini

    Tel: (+994 12) 493-00-91
    E-mail: kamal.eminov@ibar.az

  • Nərmin Seyidova

    Rabitəbank ASC/ İctimaiyyətlə əlaqələr üzrə menecer

    Tel: (+994 12) 598-44-88
    E-mail: Narmin.Seyidova@rabitabank.com

  • Nigar Kərimova

    Bank VTB (Azərbaycan) ASC/ Marketinq, Reklam və Xüsüsi Layihələr şöbəsinin rəhbəri

    Tel: (+994 12) 492-00-80
    E-mail: nigar.karimova@vtb.az

  • Oruc İbrahimov

    AtaBank ASC / Kommunikasiyalar və PR şöbəsinin rəisi

    Tel: (+994 12) 497-87-00
    E-mail: oruj.ibrahimov@atabank.com

  • Rasim Babayev

    Unibank KB ASC/Marketinq Departamentinin direktoru

    Tel: (+994 12) 541-33-33
    E-mail: Rasim.Babayev@unibank.az

  • Rauf Ağayev

    Azər Türk Bank ASC/ Mətbuat katibi

    Tel:
    E-mail: rauf.a@azerturkbank.az

  • Rəşad Abbasov

    NBCBank ASC / Marketinq Departamentinin Müdiri

    Tel: (+994 12) 932
    E-mail: abbasov.r@nbcbank.az

  • Rəşad Cümşüdov

    Rabitəbank AC/Marketinq meneceri

    Tel:
    E-mail: Rashad.Jumshudov@rabitabank.com

  • Sülhiyyə Şirinova

    Unibank KB ASC/İctimaiyyətlə əlaqələr və media şöbəsinin müdiri

    Tel: (+994 12) 541-33-33
    E-mail: sulhiyya.shirinova@unibank.az

  • Şahnaz Həsənova

    Yapı Kredi Bank Azərbaycan QSC/ Korporativ əlaqələr üzrə müdür müavini

    Tel:
    E-mail: shahnaz.hasanova@yapikredi.com.az

  • Tural Gulubeyli

    Xalq Bank ASC / Marketinq və Satışın təşkili şöbəsinin mütəxəssisi

    Tel: (+994 12) 404-43-43
    E-mail: TAGulubeyli@xalqbank.az

  • Yadigar Cəfərli

    Azərbaycan Beynəlxalq Bankı ASC/ PR menecer

    Tel:
    E-mail: yedgar.jafarov@ibar.az

  • Zaur Kələntərov

    Azər Türk Bank ASC/ Direktor müavini

    Tel:
    E-mail: zaur.k@azerturkbank.az

MÜDDƏT