Qrupun üzvləri

  • Məhəmməd Məmmədov

    Yapı Kredi Bank Azərbaycan QSC / Qrupun sədri/Marketinq departamentinin direktoru

    Tel: (+994 12) 497-77-95
    E-mail: mahammad.mammadov@yapikredi.com.az

  • Anar Abbasov

    Bank of Baku ASC / İT Sahənin Direktoru

    Tel: (+994 12) 447-00-55
    E-mail: AAAbbasov@bankofbaku.com

  • Anar Danyalzadə

    NBCBank ASC / Plastik Kartlar və prosessinq şöbəsinin müdir əvəzi

    Tel: (+994 12) 514-01-28/86
    E-mail: danyalzade.a@nbcbank.az

  • Azər Rəsulov

    Expressbank ASC / Ödəniş sistemlərinin idarə edilməsi departamentinin direktoru

    Tel: (+994 12) 561-22-88
    E-mail: a.rasulov@expressbank.az

  • Eltəkin Rəhimov

    Azərbaycan Beynəlxalq Bankı ASC / Elektron ödənişlər şöbəsinin müdiri

    Tel: (+994 12) 493-00-91
    E-mail: Eltekin.ragimov@ibar.az

  • Əfqan Abbasov

    Azər Türk Bank ASC / Ödəniş Kartları Departamentinin direktor müavini

    Tel: (+994 12) 404-14-54
    E-mail: afgan.a@azerturkbank.az

  • Gülşən Əfəndiyeva

    Bank VTB (Azərbaycan) ASC / Əməliyyat departamentinin Ödəniş kartları idarəsinin rəisi

    Tel: (+994 12) 492-00-80
    E-mail: Gulshan.Efendiyeva@vtb.az

  • İlker Hepçorman

    Azərbaycan Sənaye Bankı ASC / Kart Əməliyyatları və Sistem İnkişafı Departamentinin müdiri

    Tel: (+994 12) 493-14-16
    E-mail: Ilker.Hepcorman@asb.az

  • İlqar İbrahimov

    Bank of Baku ASC / Ödəniş Sistemləri Departamenti, Direktor Müavini

    Tel: (+994 12) 310-02-89
    E-mail: IIIbrahimov@bankofbaku.com

  • Nicat Məmmədli

    AGBank ASC / Elektron kommersiya və plastik kartlar departamentinin direktoru

    Tel: (+994 12) 135
    E-mail: nijatgm@agbank.az

  • Nigar Səmədova

    Bank Respublika ASC / Bank Kartları departamentinin direktoru

    Tel: (+994 12) 598-08-00
    E-mail: Nigar@bankrespublika.az

  • Nuran Xəlilov

    AFB Bank ASC / Əməliyyat departamentinin direktoru

    Tel: (+994 12) 565-65-99
    E-mail: nuran.xalilov@afb.az

  • Orxan Cəfərov

    Nikoyl İKB ASC / Plastik kartlarla əməliyyat departamentinin rəhbəri

    Tel: (+994 12) 981
    E-mail: o_cafarov@nikoil.az

  • Ramil Salayev

    Bank Respublika ASC / Bank Kartları departamenti, direktor müavini

    Tel: (+994 12) 598-08-00
    E-mail: Ramil@bankrespublika.az

  • Rəhman Əliyev

    AccessBank QSC / Front Ofis və Kassa Departamentinin rəhbəri

    Tel: (+994 12) 490-80-10
    E-mail: Rahman.Aliyev@accessbank.az

  • Rəşad Ağayev

    Rabitəbank ASC / Kart biznesi departamentinin direktoru

    Tel: (+994 12) 598-44-88
    E-mail: Rashad.Agayev@rabitabank.com

  • Rəşad Babayev

    MilliKart Group

    Tel: (+994 12) 431-22-02
    E-mail: r.babayev@millikart.az

  • Roma Əliyev

    Bank BTB ASC / Əməliyyat departamentinin direktoru

    Tel: (+994 12) 499-79-95
    E-mail: R.Aliyev@btb.az

  • Səbinə Qurbanova

    AccessBank QSC / Rəqəmsal Bankçılıq və Distant Xidmətlər üzrə İcraçı Direktor

    Tel: (+994 12) 490-80-10
    E-mail: Sabina.Gurbanova@accessbank.az

  • Anar Süleymanov

    PAŞA Bank ASC / Məhsulların yaradılması və inkişafı

    Tel: (+994 12) 496-50-00
    E-mail: Anar.Suleymanov@pashabank.az

  • Teymur Axundov

    Günaybank ASC / İdarə Heyəti sədrinin müavini

    Tel: (+994 12) 498-14-39
    E-mail: teymur.akhundov@gunaybank.com

  • Teymur Ağakişiyev

    Expressbank ASC / Bank kartları departamentinin direktoru

    Tel: (+994 12) 561-22-88
    E-mail: t.aghakishiyev@expressbank.az

  • Ülvi Məmmədov

    Kapital Bank ASC / Ödəniş kartları və Prosessinq departamenti direktor

    Tel: (+994 12) 598-12-95
    E-mail: Ulvi.Mammadov@kapitalbank.az

  • Yaşar Kərimov

    Expressbank ASC / Biznes inkişafı departamentinin direktoru

    Tel: (+994 12) 561-22-88
    E-mail: y.kerimov@expressbank.az

  • Yeganə Həmzəyeva

    AtaBank ASC

    Tel: (+994 12) 497-87-00; 136
    E-mail: yegana.hamzayeva@atabank.com

  • Zakir Xanməmmədov

    Kapital Bank ASC / Kartlı Ödəniş Sistemləri Ödəniş kartları və Prosessinq departamenti- direktor müavini

    Tel: (+994 12) 598-12-95
    E-mail: office@kapitalbank.az

MÜDDƏT