Qrupun üzvləri

  • Tamerlan Rüstəmov

    Bank of Baku ASC/Qrupun Sədri/Ödəniş Sistemləri Departamentində direktor müavini

  • Afaq Yusifzadə

    ABB ASC / Ekvayrinq biznesinə texniki dəstək və layihələr şöbəsinin müdiri

  • Azər Rəsulov

    ABB ASC / Elektron ödənişlər üzrə direktor müavini   

  • Anar Axundov

    Bank BTB ASC / Əməliyyat Departamentinin direktoru

  • Ali Zengin

    AFB Bank / Rəqəmsal Bankçılıq üzrə Menecer

  • Almaz Əskərova

    Bank BTB ASC / Əməliyyat Departamenti, Bank kartları şöbəsinin rəhbəri

  • Asiman Əliyev

    Azərpoçt MMC / Şöbə müdiri

  • Babək Əliyev

    Yelo Bank ASC / Kart bisnesinin inkişafı şöbəsinin rəhbəri

  • Bəhman Orucov

    PAŞA Bank ASC / Korporativ Bankçılıq departamenti, Yüngül Sənaye (Telekom və Farma) qrupunun rəhbəri

  • Eltəkin Rəhimov

    ABB ASC / Kart əməliyyatları şöbəsinin müdiri

  • Elmar Həsənov

    Bank of Baku ASC/Ödəniş sistemləri Departamenti direktoru

  • Elnur Nurəliyev

    Azərpoçt MMC / Rəqəmsal Texnologiyalar Departamenti, İnnovativ Ödənişlər Şöbəsinin müdiri

  • Emil Yusifov

    Azərbaycan Sənaye Bankı ASC/Rəqəmsal bankçılıq departamentində müdir müavini

  • Etibar Məmmədov

    Unibank KB ASC / Ticarət Şəbəkəsinin Ekvayrinqi Şöbəsinin Müdiri

  • Əfqan Abbasov

    ABB ASC / Pərakəndə bankçılıq departamentinin direktor müavini

  • Fuad İbrahimov

    Bank VTB (Azərbaycan) / Korporativ biznesin inkişafı departamentinin Korporativ müştərilərlə iş idarəsinin rəisi

  • Həsən Həsənov

    Premium Bank ASC / Departament Direktoru

  • İlqar İbrahimov

    Bank of Baku ASC/Planlaşdırma və Koordinasiya Departmentinin direktoru

  • İlker Hepçorman

    Azərbaycan Sənaye Bankı ASC / Rəqəmsal Bankçılıq Departamentinin müdiri

  • Kənan Hüseynov

    Azərpoçt ASC /İnnovativ ödənişlər şöbəsinin müdiri

  • Kəmalə Cəfərova

    Rabitəbank ASC / Kart əməliyyatları departamentinin direktoru

  • Lalə Eminova

    AccessBank QSC / Kartlar Departamentinin meneceri

  • Lalə Talıbova

    Expressbank ASC / Hesablaşmalar departamentinin direktoru

  • Məhəmməd Məmmədov

    Yapı Kredi Bank Azərbaycan QSC / Məhsulların İnkişafı və Dəstək İdarəetməsi şöbəsinin rəhbəri

  • Musa Xudiyev

    AFB Bank / Satış Strukturunun Direktoru

  • Maqsud Hüseynzadə

    Yelo Bank ASC / Kart əməliyyatları şöbəsinin rəhbəri

  • Namid Abdulov

    Azər Türk Bank ASC / Ödəniş Kartları Departamentinin Direktoru

  • Naciyə Həsənova

    Xalq Bank ASC / Mübahisə və Etiraz sorğuları şöbəsinin rəisi

  • Nərminə İbrahimova

    Unibank KB ASC/Leobankda Ödəniş sistemləri və Anti-Fraud istiqamətinin Rəhbəri

  • Nigar Səmədova

    Bank Respublika ASC / Bank Kartları departamentinin direktoru

  • Ramilə Gəbəkbəkova

    Turan Bank ASC / Məhsullar və layihələrin idarə edilməsi departamenti, Rəqəmsal bankçılıq və kart şöbəsinin Meneceri

  • Rövşən Allahverdiyev

    AFB ASC / Direktor, Əməliyyatlar strukturu

  • Rövşən İbrahimov

    Ziraat Bank Azerbaycan ASC / İdarə Heyətinin üzvü, İT, Əməliyyat və Mühasibatlıq sahələrinin kuratoru

  • Roma Əliyev

    Expressbank ASC / Ödəniş sistemlərinin idarə edilməsi departamentinin direktoru

  • Rəşad Ağayev

    Millikart/ İcraçı Direktorun müavini

  • Səbuhi Xəlilov

    Naxçıvanbank ASC/Ödəniş kartları şöbəsinin müdiri

  • Səbinə Abbasova

    Bank Avrasiya ASC / Baş Əməliyyat İnzibatçısı

  • Sevinc Usubova

    Bank Respublika ASC / Hesablaşmalar departamentinin direktor müavini

  • Sevda Hacıyeva

    Unibank KB ASC / Ödəniş kartları və Prosessinq departamentinin direktoru

  • Tamerlan Dəmirbəyli

    PAŞA Bank ASC /Məhsul İnkişafı şöbəsinin baş məhsul sahibi

  • Teymur Ağakişiyev

    Expressbank ASC / İdarə Heyəti sədrinin müavini, Baş maliyyə inzibatçısı   

  • Tovuz Hüseynova

    Azərpoçt MMC / Əməliyyatlar Şöbəsinin rəisi

  • Zakir Xanməmmədov

    Kapital Bank ASC /Rəqəmsal platformalar üzrə sahə lideri

MÜDDƏT