Qrupun üzvləri

  • Tamerlan Rüstəmov

    Bank of Baku ASC/Qrupun Sədri/Ödəniş Sistemləri Departamentində direktor müavini

  • Sevinc Əliyeva

    AccessBank QSC / Kartlar Departamentinin rəhbəri

  • Nuran Xəlilov

    AFB Bank ASC /Əməliyyatlar strukturunun direktoru

  • Namid Abdulov

    Azər Türk Bank ASC / Ödəniş Kartları Departamentinin Direktor

  • Afaq Yusifzadə

    Azər Türk Bank ASC/Prosessinq mərkəzinin şöbə rəisi

  • Eltəkin Rəhimov

    Azərbaycan Beynəlxalq Bankı ASC / Kart əməliyyatları şöbəsinin müdiri

  • Azər Rəsulov

    Azərbaycan Beynəlxalq Bankı ASC /Elektron ödənişlər üzrə direktor müavini   

  • Əfqan Abbasov

    Azərbaycan Beynəlxalq Bankı ASC / Pərakəndə bankçılıq departamentinin direktor müavini

  • İlker Hepçorman

    Azərbaycan Sənaye Bankı ASC / Rəqəmsal Bankçılıq Departamentinin müdiri

  • Səbinə Abbasova

    Bank Avrasiya ASC / Hesablaşmalar və Xəzinədarlıq departamentinin direktoru

  • Anar Axundov

    Bank BTB ASC/Əməliyyat Departamentinin direktoru

  • Almaz Əskərova

    Bank BTB ASC/Əməliyyat Departamenti, Bank kartları şöbəsinin rəhbəri

  • Elmar Həsənov

    Bank of Baku ASC/Ödəniş sistemləri Departamenti direktoru

  • Sevinc Usubova

    Bank Respublika ASC / Hesablaşmalar departamentinin direktor müavini

  • Nigar Səmədova

    Bank Respublika ASC / Bank Kartları departamentinin direktoru

  • Rasim Xanməmmədov

    Bank VTB (Azərbaycan) ASC / Partnyorlarla iş şöbəsinin müdiri

  • Roma Əliyev

    Expressbank ASC / Ödəniş sistemlərinin idarə edilməsi departamentinin direktoru

  • Lalə Talıbova

    Expressbank ASC / Hesablaşmalar departamentinin direktoru

  • Teymur Ağakişiyev

    Expressbank ASC / İdarə Heyəti sədrinin müavini, Baş maliyyə inzibatçısı   

  • İbrahim İbrahimov

    Günay Bank ASC / Bank kartları və elektron xidmətlər departamentinin direktoru v.i.e

  • Zakir Xanməmmədov

    Kapital Bank ASC /Rəqəmsal platformalar üzrə sahə lideri

  • Rauf Məsimov

    Muğanbank ASC / Plastik Kartlar Departamentinin direktoru

  • Bəhman Orucov

    PAŞA Bank ASC / Korporativ Bankçılıq departamenti, Yüngül Sənaye (Telekom və Farma) qrupunun rəhbəri

  • Tamerlan Dəmirbəyli

    PAŞA Bank ASC /Məhsul İnkişafı şöbəsinin baş məhsul sahibi

  • Kəmalə Cəfərova

    Rabitəbank ASC / Kart əməliyyatları departamentinin direktoru

  • Kənan Hüseynov

    TuranBank ASC / Rəqəmsal bankçılıq və kart şöbəsinin müdiri

  • Sevda Hacıyeva

    Unibank KB ASC / Ödəniş kartları və Prosessinq departamentinin direktoru

  • Naciyə Həsənova

    Xalq Bank ASC / Mübahisə və Etiraz sorğuları şöbəsinin rəisi

  • Məhəmməd Məmmədov

    Yapı Kredi Bank Azərbaycan QSC / Məhsulların İnkişafı və Dəstək İdarəetməsi şöbəsinin rəhbəri

  • Maqsud Hüseynzadə

    Yelo Bank ASC / Kart əməliyyatları şöbəsinin rəhbəri

  • Rövşən İbrahimov

    Ziraat Bank Azerbaycan ASC / İdarə Heyətinin üzvü, İT, Əməliyyat və Mühasibatlıq sahələrinin kuratoru

  • Elmar Məmmədzadə

    Premium Bank ASC / Klirinq şöbəsinin rəhbəri

  • Səbuhi Xəlilov

    Naxçıvanbank ASC/Ödəniş kartları şöbəsinin müdiri

  • Rəşad Ağayev

    Millikart/ İcraçı Direktorun müavini

MÜDDƏT