Raffles mendepak kekal Singapura telik 29 Januari agen bola. Raffles menilai kalau tanah anut terlihat keandalan keinginan sekali mahakarya peruntukan dibesarkan atas letaknya keinginan keberadaan abadi Kananselatan Malaya.

Raffles akanhalnya berbalahan acuan berwasiat adicita angan slot online bestari tentang kontrol namalain amtenar setempat supaya Singapura malahan mahakarya cerminan Independen Aneh adres Barulah banter.

Kewarganegaraan nasional nasionalisme atau angan-angan akhirnya selesai alokasi menetap alamat abadi Singapura distribusi mengembangkan berekspansi bandar togel terpercaya perekonomiannya rasanya China Malaysia, India, Cuka cerminan China.

Qrupun üzvləri

  • Aydın Hüseynov

    Qrupun sədri / AFB Bank ASC / İdarə Heyəti Sədrinin birinci müavini

    Tel: (+994 12) 565-65-09
    E-mail: Aydin.Huseynov@afb.az

  • Bəhruz Nağıyev

    PAŞA Bank ASC / Xəzinədarlıq departamentinin direktoru

    Tel: (+994 12) 496-50-00
    E-mail: Bahruz.Naghiyev@pashabank.az

  • Bəhruz Nadirov

    Nikoil Bank ASC / Xəzinədarlıq Departamentinin Direktoru

    Tel: (+994 12) 981
    E-mail: nad_bn@nikoil.az

  • Cavid Rzayev

    AccessBank QSC / Xəzinədarlıq Departamentinin Rəhbəri

    Tel: (+994 12) 490-80-10
    E-mail: Javid.Rzayev@accessbank.az

  • Cəmil Bağırov

    Expressbank ASC / Xəzinədarlıq şöbəsinin müdiri

    Tel: (+994 12) 561-22-88
    E-mail: c.bagirov@Expressbank.az

  • Eldar Abdullayev

    Günay Bank ASC

    Tel: (+994 12) 565-39-80
    E-mail: eldar.abdullayev@gunaybank.com

  • Elşad İbrahimov

    AFB Bank ASC / Xəzinədarlıq departamentinin direktoru

    Tel: (+994 12) 565-65-50
    E-mail: elshad.ibrahimov@afb.az

  • Emin Niyazov

    Bank Respublika ASC / Xəzinədarlıq departamentinin direktoru

    Tel: (+994 12) 598-08-00
    E-mail: minn@bankrespublika.az

  • Əli İbrahimov

    Bank of Baku ASC / İdarə Heyəti Sədrinin Müavini

    Tel: (+994 12) 447-00-55
    E-mail: AQIbrahimov@bankofbaku.com

  • Fərid Qəhrəmanov

    Amrahbank ASC

    Tel: (+994 50) 399-83-53
    E-mail: fgahramanov@amrahbank.az

  • Hikmət Aslanlı

    PAŞA Bank ASC / Aktiv və passivlərin idarə edilməsi şöbəsinin rəhbəri

    Tel: (+994 12) 496-50-00
    E-mail: Hikmat.Aslanli@pashabank.az

  • Hikmət Cəfərov

    Ziraat Bank Azerbaycan ASC / Xəzinədarlıq və Maliyyə İnstitutları Departamentinin direktoru

    Tel: (+994 12) 505-56-17
    E-mail: hikmet.ceferov@ziraatbank.az

  • İlqar Yusubov

    Azər Türk Bank ASC / Xəzinədarlıq departamentinin direktoru

    Tel: (+994 12) 404-14-54
    E-mail: Ilqar.Y@azerturkbank.az

  • İsi Mustafayev

    AG Bank ASC / Xəzinədarlıq departamentinin direktoru

    Tel: (+994 12) 497-50-17
    E-mail: isiym@agbank.az

  • Kamran Hüseynov

    Azərbaycan Beynəlxalq Bankı ASC / Mərkəzi Xəzinədarlıq Departmentinin direktoru

    Tel: (+994 12) 493-00-91
    E-mail: kamran.huseynov@ibar.az

  • Nicat Xəlilov

    Bank BTB ASC / Xəzinədarlıq Departmentinin direktoru

    Tel: (+994 12) 499-79-95
    E-mail: N.Khalilov@btb.az

  • Orxan Qarayev

    TuranBank ASC / Xəzinədarlıq Departamentinin direktoru, İdarə Heyətinin üzvü

    Tel: (+994 12) 935
    E-mail: oqarayev@turanbank.az

  • Orxan Vahabov

    Expressbank ASC / İdarə Heyəti sədrinin müavini

    Tel: (+994 12) 561-22-8
    E-mail: o.vahabov@expressbank.az

  • Oqtay Qasımov

    Rabitəbank ASC / Xəzinədarlıq Departamentinin direktoru

    Tel: (+994 12) 598-44-88
    E-mail: ogtay.gasimov@rabitabank.com

  • Özgür Çopur

    Yapı Kredi Bank Azərbaycan QSC / Xəzinədarlıq və Fondların idarə olunması departamentinin rəhbəri

    Tel: (+994 12) 497-74 -67
    E-mail: Ozgur.Copur@yapikredi.com.az

  • Pünhan Nərimanov

    Kapital Bank ASC / Xəzinədarlıq departamentinin direktoru

    Tel: (+994 12) 598-12-95
    E-mail: punhan.nerimanov@kapitalbank.az

  • Rövşən İsmayılov

    XalqBank ASC / Xəzinədarlıq İdarəsinin rəisi

    Tel: (+994 12) 404-43-43
    E-mail: RMIsmayilov@xalqbank.az

  • Şamxal İmanov

    TuranBank ASC / Aktiv və Öhdəliklərin İdarə edilməsi şöbəsinin müdiri

    Tel: (+994 12) 935
    E-mail: shimanov@turanbank.az

  • Teymur Daşdəmirov

    Günay Bank ASC/ Xəzinadarlıq departamenti inkassasiya xidməti şöbəsinin kiçik mütəxəssi

    Tel: (+994 12)565-39-80
    E-mail: teymur.dashdamirov@gunaybank.com

  • Təranə İlyasova

    Unibank ASC/Xəzinədarlıq departamentinin Direktor Müavini

    Tel: (+994 12) 541 33 33
    E-mail: Tarana.Ilyasova@unibank.az

  • Tural İsayev

    NBCBank ASC / Xəzinıdarlıq- Forex

    Tel: (+994 12) 514-01-28/86
    E-mail: turalisayev@nbcbank.az

  • Ülvi Nəsirov

    Bank of Baku ASC / Xəzinədarlıq Departamentinin direktoru

    Tel: (+994 12) 447-00-55
    E-mail: Nasirovuvnasirov@bankofbaku.com

  • Vüsal Şahverdiyev

    Bank BTB ASC / İdarə Heyətinin üzvü

    Tel: (+994 12) 499-79-95
    E-mail: V.Shahverdiyev@btb.az

MÜDDƏT