Raffles mendepak kekal Singapura telik 29 Januari agen bola. Raffles menilai kalau tanah anut terlihat keandalan keinginan sekali mahakarya peruntukan dibesarkan atas letaknya keinginan keberadaan abadi Kananselatan Malaya.

Raffles akanhalnya berbalahan acuan berwasiat adicita angan slot online bestari tentang kontrol namalain amtenar setempat supaya Singapura malahan mahakarya cerminan Independen Aneh adres Barulah banter.

Kewarganegaraan nasional nasionalisme atau angan-angan akhirnya selesai alokasi menetap alamat abadi Singapura distribusi mengembangkan berekspansi bandar togel terpercaya perekonomiannya rasanya China Malaysia, India, Cuka cerminan China.

Group members

  • Anar Kərimov

    PAŞA Bank ASC / Qrupun sədri / Komplayns departamentinin direktoru

    Number: (+994 12) 496-50-00
    E-mail: Anar.Kerimov@pashabank.az

  • Aydın İsmayılov

    Azərbaycan Beynəlxalq Bankı ASC / Maliyyə monitorinqi xidmətinin rəhbəri

    Number: (+994 12) 493-00-91
    E-mail: aydin.ismaylov@ibar.az

  • Babək Rəsulzadə

    AFB Bank ASC / Risklərin idarəedilməsi departamenti direktoru

    Number: (+994 12) 565-65-59
    E-mail: Babek.Rasulzade@afb.az

  • Cəmilə Abdullayeva

    Bank VTB (Azərbaycan) ASC / Komplayens şöbəsinin rəisi

    Number: (+994 12) 492-00-80
    E-mail: jamila.abdullayeva@vtb.az

  • Ellada Tağıyeva

    Expressbank ASC / Maliyyə əməliyyatlarının monitorinqi bölməsinin müdiri

    Number: (+994 12) 561-22-88
    E-mail: info@expressbank.az

  • Günay Mirzəyeva

    Xalq Bank ASC / Maliyyə İdarəsi, Maliyyə monitorinqi şöbəsinin aparıcı mütəxəssisi

    Number: (+994 12) 404-43-43
    E-mail: GEMirzayeva@xalqbank.az

  • Günel Cəfərova

    Bank Respublika ASC / Əməliyyatlara Nəzarət departamenti / PL/TMM şöbəsinin müdiri

    Number: (+994 12) 598-08-00
    E-mail: gunel.m@bankrespublika.az

  • Xanım Sədrzadə

    AccessBank QSC / ÇPY və TM qarşı Mübarizə üzrə Məsul Şəxs/FATCA üzrə məsul şəxs

    Number: (+994 12) 490-80-10
    E-mail: Khanim.Sadrzade@accessbank.az

  • Kamil Lətifov

    Kapital Bank ASC / Komplayens departamentinin meneceri

    Number: (+994 12) 598-12-95
    E-mail: Kamil.Latifov@kapitalbank.az

  • Lalə Hacıyeva

    Unibank KB ASC / Maliyyə planlaşdırılması və büdcə departamentinin Rəhbəri

    Number: (+994 12) 541-33-33
    E-mail: Lala.Hajieva@unibank.az

  • Rafiq Novruzov

    Bank VTB (Azərbaycan) ASC / Daxili Audit xidmətinin rəhbəri

    Number: (+994 12) 492-00-80
    E-mail: Rafiq.Novruzov@vtb.az

  • Rahim Əlizadə

    Nikoilbank ASC / ÇPY şöbəsinın rəisi

    Number: (+994 12) 498-19-81
    E-mail: r_alizade@nikoil.az

  • Ramil Məmmədov

    Yapı Kredi Bank Azərbaycan QSC / Komplayens və daxili nəzarət departamentinin müdiri

    Number: (+994 12) 497-77-95
    E-mail: Ramil.Memmedov@yapikredi.com.az

  • Rəna Kazımova

    Rabitəbank ASC / Maliyyə monitorinqi şöbəsinin Baş mütəxəssisi

    Number: (+994 12) 496-72-35
    E-mail: Rena.Kazimova@rabitabank.com

  • Sahile Qulizade

    Bank of Baku ASC / Çirkli pulların yuyulması/terrorçuluğun maliyyəşdirilməsinə qarşı mübarizə xidmətinin ÇPY/TMM və FATCA üzrə Analitik bölməsinin rəhbəri, xidmətin direktorunun v.i.e.

    Number: (+994 12) 447-00-55 (101)
    E-mail: SIQulizade@bankofbaku.com

  • Uğur Mahmudov

    Risklərin İdarəedilməsi departamentinin müdiri v.i.e

    Number: (+994 12) 493-14-16
    E-mail: ugur.mahmudov@asb.az

  • Vəfa Vahabova

    NBCBank ASC / Komplayns üzrə - Çirkli Pulların yuyulmasına qarşı iş şöbəsinin müdiri

    Number: (+994 12) 514 01 28/86
    E-mail: vahabova.v@nbcbank.az

  • Vüsalə Kazımova

    Azər Türk Bank ASC / ÇPY və TMQ şöbəsinin rəisi

    Number: (+994 12) 404-14-54
    E-mail: vusale.k@azerturkbank.az

MÜDDƏT