Group members

  • Aqşin Əmirov

    Azərbaycan Beynəlxalq Bankı ASC / İdarə Heyəti sədrinin müavini

    Number: (+994 12) 493-00-91
    E-mail: Akshin.Amirov@ibar.az

  • Asəf Hüseynov

    Unibank KB ASC / İdarə Heyəti sədrinin 1-ci müavini, baş risk inzibatçısı

    Number: (+ 994 12) 541-33-33
    E-mail: Asaf.Huseynov@unibank.az

  • Binnət Novruzov

    Rabitəbank ASC / Risklərin İdarə Olunması departamenti

    Number: (+994 12) 598-44-88
    E-mail: binnat.novruzov@rabitabank.com

  • Cavid Mirzəyev

    Kapital Bank ASC/ Sədr - Baş Risk İnzibatçısı

    Number: (+994 12) 493-68-97
    E-mail: Javid.Mirzayev@kapitalbank.az

  • Elnur Musayev

    AGBank ASC / İdarə Heyəti Sədrinin Müavini, Risklər üzrə baş direktor

    Number: (+994 12) 497-50-17
    E-mail: agbank@agbank.az

  • Elnur Vəliyev

    AFB Bank ASC / Risklərin idarə edilməsi departamenti, Risklərin təhlili şöbəsinin rəisi

    Number: (+994 12) 565-65-15
    E-mail: Elnur.valiyev@afb.az

  • Fariz Rəhimov

    Azərbaycan Beynəlxalq Bankı ASC / Risklərin idarə edilməsi departamenti, Kredit və əməliyyat risklərinin idarə edilməsi şöbəsinin müdiri

    Number: (+994 12) 493-00-91 (1402)
    E-mail: fariz.rahimov@ibar.az

  • İskəndər Əskərov

    Bank BTB ASC / Kreditlərə nəzarət departamentinin direktoru

    Number:
    E-mail: IskenderAskerov@btb.az

  • Nizami Qədirov

    AccessBank QSC / Risklərin İdarə Edilməsi üzrə İcraçı Direktor

    Number: (+994 12) 490-80-10 (123)
    E-mail: nizami.gadirov@accessbank.az

  • Orxan Məmmədov

    Bank Respublika ASC / Risklərin İdarə olunması departamentinin direktoru

    Number: (+994 12) 598-08-00
    E-mail: OrkhanM@BankRespublika.az

  • Orxan Vahabov

    Expressbank ASC / İdarə Heyəti sədrinin müavini

    Number: (+994 12) 561-22-8
    E-mail: o.vahabov@expressbank.az

  • Ramil Məmmədov

    Yapı Kredi Bank Azərbaycan QSC / Komplayens və daxili nəzarət departamentinin müdiri

    Number: (+994 12) 497-77-95
    E-mail: Ramil.Memmedov@yapikredi.com.az

  • Mahir Mehdizadə

    Yapı Kredi Bank Azərbaycan QSC

    Number: (+994 12) 497-77-95
    E-mail: mahir.mehdizade@yapikredi.com.az

  • Zəkəriyyə Mustafayev

    Ziraat Bank Azerbaycan ASC / Direktor / Risklərin İdarə Edilməsi, Daxili Nəzarət və ÇPY\TMM Departamenti

    Number: (+994 12) 505-56-16 (1080)
    E-mail: zakariyya.mustafayev@ziraatbank.az

MÜDDƏT